Masáže

 

Sportovní masáže

 • masáže zad a šíje
 • masáž šíje
 • masáž horních končetin
 • masáž dolních končetin
 • masáž celého těla
 • masáž plosky nohy

 

Reflexní masáž plosky nohy

Reflexní terapie pomáhá odstraňovat bloky reflexních drah a tím zlepšuje činnost jednotlivých orgánů. Reflexní masáž je působení tlaku na reflexní zóny na chodidle, chodidlo je obrazem člověka,
kde jsou znázorněny všechny orgány, klouby i páteř. Po této masáži se budete cítit skvěle a budete se doslova „vznášet“.

 

Thajské masáže

Tradiční thajská masáž

Tradiční thajská masáž zbavuje napětí svalů a šlach, protahuje končetiny a páteř, dodává celému tělu energii. Systematická tlaková masáž celého těla je vhodná pro odstranění napětí svalstva a bolesti. Obnovuje vnitřní rovnováhu a harmonii, uvolňuje toxiny z kloubů, svalů a dalších měkkých tkání, zvyšuje cirkulaci krve, zlepšuje vylučování škodlivých látek z těla, posiluje nervový systém a odstraňuje bolesti páteře. Při Thajské masáži leží klient na speciální matraci a je oblečen, zatím co masérka provádí tlakovou masáž. Doporučená doba trvání Thajské tradiční masáže je 1 – 2 hodiny. Výsledkem je naprosté uvolnění a zrelaxování.

Masáž bylinnými měšci

Masáž teplými vlhkými bylinnými měšci je účinnou detoxikační masáží. Teplé bylinné měšce se přikládají na tělo, které jsou naplněny speciální směsí bylin a koření. Po té následuje olejová masáž celého těla. Účelem této masáže bylinnými měšci je uvolnit energetické dráhy v těle a rozproudit energii po celém těle.

bylinne_mesce

Tato masáž pomáhá odstraňovat:

 • Otoky nohou
 • Odstraňuje zácpu
 • Vylučuje toxiny z těla
 • Stimuluje krevní oběh
 • Urychluje metabolismus
 • Zpomaluje proces stárnutí

 

Fidžijské rituály prováděné horkými mušlemi a studenými lasturami

Masáže horkými a studenými mořskými lasturami jsou úplnou novinkou. Spojují v sobě léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické masáže. Důležitým prvkem celé terapie jsou nepřetržitě hřející mořské lastury a plynulý pohyb napodobující hru vln na mořském pobřeží. Při proceduře se kombinuje termoterapie s masáží. Používají se hřejivé mořské mušle a lastury, přírodní kokosové oleje Pure Fiji, vše dovezené z oblasti jihovýchodní Asie a ostrovů Fidži. Masáže horkými mořskými lasturami výborně stimulují krevní oběh a lymfatický systém a mají podobný efekt jako kombinace sauny s masáží.

Rituál TOKORIKI

Kosmetické ošetření těla horkými mušlemitokoriki_ritual

 • Tlaková masáž přes sarong
 • Ošetření celého těla peelingem s krystalky cukrové třtiny
 • Jemná hřejivá masáž celého těla kokosovým olejem a horkými mušlemi
 • Celotělový zábal s aplikací kokosového másla

Rituál MATAMANOA

Fidžijská masáž horkými a studenými lasturami

 • Hloubková regenerační masáž celého těla horkými a studenými mořskými lasturami
 • Hydratace pokožky prvotřídními kokosovými oleji

 

Masáž lávovými kamenymasaz-lavovymi-kameny

Dopřejte si luxusní relaxaci celého těla. Masáž lávovými kameny je příjemná a relaxační. Vyjímečnost této masáže spočívá v přikládání horkých lávových kamenů na tělo s použitím aromatického oleje.

Lávové kameny zahřáté na 40 – 50°C se přikládají na energetická centra těla, která prohřejí, uvolní a rozproudí energii po celém těle. Zrychlí se látková výměna, rozproudí se krevní oběh a lymfatický systém a dochází k silné detoxikaci organismu.

Masáž lávovými kameny je velmi účinná při bolesti zad, uvolňuje ztuhlé svaly, mírní křeče, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Přírodní olej zvláčňuje a hydratuje pokožku a teplo otevírá póry.

Masáž lávovými kameny HOT STONES – je jedna z nejoblíbenějších masáží.

 

Candella Massage – masáž svíčkou GUERGI

Dopřejte si nevšední relaxační zážitek. Jemná kompozice sójového a kokosového oleje, včelího vosku, přírodních parfémů a esenciálních olejů zbaví vaše tělo i mysl únavy a dodá vám novou energii. Svíčka Guergi je hypoalergenní a má skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky.

Vybrat si můžete z pěti esencí Candella Massage:masaz-svickou-GUERGI

 • Karamelová – je ideální pro celkovou obnovu energie
 • Čokoládová – pomáhá vyhladit pokožku, odplavit toxické látky a uvolnit ztuhlé svaly
 • Vanilková – působí antidepresivně, uklidňuje a zjemňuje pokožku
 • Jasmínová – má výrazný relaxační účinek
 • Japonský lotos – má výrazné oxidační a omlazující účinky

Před masáží se provede peeling, kerý zbaví kůži nečistot a odumřelých buněk, aby kůže mohla lépe přijímat aktivní látky a ingredience dané svíčky.

Peeling odstraníme horkými ručníky, mezitím se rozhřeje svíčka na teplotu příjemnou pro tělo a luxusní masáž může začít…

 

TUINA masáž (čínská)

TUINA masáž je neodmyslitelnou součástí tradiční čínské medicíny. Prostřednictvím různých technik a práce s energií jsou při masáži harmonisovány nerovnovážné stavy pacienta. Velmi důležitá pružnost svalů se například ovlivňuje působením na nervová vlákna na začátku svalu, především pak na místech citlivých na bolest. Bolest však v tomto případě není naším nepřítelem! Naopak – pomáhá nám při diagnostice daného problému. Masáže se provádějí v centru města Hradec Králové.

Ztuhlé a nepružné svaly jsou většinou příčinou špatného proudění v lymfatickém systému, poruch krevního oběhu a špatné funkce orgánů a kloubů. Následkem je pak vznik mnoha akutních i chronických zdravotních problémů. Pomocí léčebné masáže TUINA, tj. působením na nervo-svalové přechody, můžeme zdravotní stav klienta výrazně zlepšit nebo i jeho problémy úplně odstranit.

TUINA masáže jsou vhodné nejen pro dospělé, ale i pro děti, u nichž během růstu často dochází k různým deformacím a abnormalitám páteře. Velmi účinná je masáž také pro těhotné ženy – uvolňuje pánevní oblast a tím i přirozené porodní cesty. To může podstatně snížit počet dnes již velmi častých porodů císařským řezem.

Nezanedbatelný je přínos této metody masáže také při léčbě lymfatických problémů (zánětů apod.). Prokazatelně totiž snižuje počet mnohdy zbytečných a hlavně nevratných chirurgických zákroků a podstatnou měrou omezuje také nadměrné užívání antibiotik.